Пятница, 26.04.2024, 07:24
Сайт комунального закладу "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради 
Ізюмського району Харківської області""
2022/2023 навчальний рік
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Рекомендації шкільного психолога [24]
Рекомендації шкільного психолога
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 71
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Батьківські збори лютий 2017

10 та 17 лютого 2017 року, за участю практичного психолога, в Оскільському НВК відбулися батьківські збори в кожному класі з метою усвідомлення цінності життя кожної людини, ознайомлення батьків з деякими віковими особливостями учнів молодшого шкільного, підліткового віку; усвідомлення важливості ролі сім’ї в життєдіяльності дитини; спонукати їх до спілкування з дітьми на емоційному рівні, будуючи з ними довірливі стосунки.

Загальні рекомендації для батьків

1. Будьте уважними до своєї дитини; частіше звертайте увагу на зміни її поведінки, настрою, ненавязливо цікавтеся причинами таких змін. Спонукайте її говорити про свої відчуття, емоції, які вона переживає стосовно певних подій, що відчуває, що для неї важливо.

2. Більше розмовляйте зі своєю дитиною, розповідайте про свою роботу, обговорюйте з нею її справи, знайте її інтереси і турботи, друзів і вчителів. Дитина повинна відчувати, що ви її любите, що в будь-якій ситуації вона може розраховувати на ваш пораду і допомогу, і не боятися глузування або зневаги.

3. Приймайте свою дитину такою, яка вона є, з усіма її негараздами.

4. Обговорюйте з дитиною стосунки між хлопцями та дівчатами; підтримуйте перші симпатії.

5. Особливу увагу звертайте  на «віртуальне життя» дитини. Ненав’язливо цікавтеся, які сайти відвідує ваша дитина, переглядаючи «історію», в які групи входить в соцмережах, звертайте особливу увагу, якщо це закриті групи, знаходьте можливість дізнатися, що це за групи, що там відбувається. Знаходьте час і слова поговорити про це зі своєю дитиною.

6. В будь-якому випадку ваша дитина має чітко знати, що щоб погане з нею не трапилося в родині її завжди приймуть і підтримають за будь-яких обставин. Будуйте з дитиною довірливі стосунки задля того, аби бути впевненими, що у будь-якій ситуації вона звернеться за допомогою саме до вас. Хороший рецепт побудови довірливих відносин – щоденне спілкування та спільне проведення вільного часу. У невимушеній атмосфері набагато легше обговорювати «складні» питання.

Категорія: Рекомендації шкільного психолога | Додав: chervony_oskil (17.02.2017)
Переглядів: 490 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz