Вторник, 23.07.2019, 04:13
Сайт комунального закладу "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради 
Ізюмського району Харківської області""
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Допрофільна підготовка та профільне навчання [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

  

Назва

Комунальний заклад "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради  Ізюмського району Харківської області""

Юридична адреса

Вул. Шкільна, 34, с. Оскіл, Ізюмський район, Харківська область

Рік заснування

Оскільський ліцей є комунальною власністю Ізюмської районної ради Харківської області. Управління та фінансування здійснюється Оскільською сільською радою. З лютого 2018 року змінено назву на Комунальний заклад "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради  Ізюмського району Харківської області""

У 2008 році було відзначено 100-річчя з дня закладення першого фундаменту старої школи, яка мужньо вистояла під час Великої Вітчизняної війни. Згодом, у 1964 році на теренах Цареборисова, за керівництва заслуженого вчителя України Кременя Василя Юхимовича, з’являється новобудова. Керівниками школи протягом десятиліть були Малахова Людмила Олександрівна, Загоруйко Микола Ілліч, Веприцький Володимир Григорович.

Директор ліцею

Загоруйко Наталія Яківна, 1968 року народження. Освіта – вища. Закінчила Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка у 1989 році. Вчитель вищої категорії, має звання вчитель-методист. Педагогічний стаж 28 років.

Мережа

У 2018/2019 навчальному році:

- в закладі дошкільної освіти працює 2 групи змішаного типу, в яких виховується 38 дітей.

в ліцеї навчається 204 учні, з них у 1-4 класах - 84 учні, у 5-9 класах  - 97 учнів, 10-11 класах – 23 учні; 13 учнів - переселенці із зони АТО.

 

Мова навчання

Українська

Вивчення іноземних мов

У ліцеї вивчаються дві іноземні мови: англійська та німецька. Також з 2012 року з 1 класу введено вивчення російської мови.

Профільне навчання

Профіль навчання – універсальний – 25 учнів.

Педагогічний колектив

Кількісний склад – 34, з них мають вищу освіту – 27.

Мають звання «Вчитель-методист» 5 вчителів, 3 вчителя - звання «Старший вчитель». Нагороджені грамотами та подяками – 18 чоловік, нагороджені Знаком «Відмінник освіти» - 1 вчитель, Відзнакою Президента України - Ювілейною медаллю "25 років Незалежності України" - 1 вчитель. Нагороджені грамотою Міністерства освіти і науки України 2 працівників (2016, 2017).

3 вчителів є керівниками районних методичних об’єднань вчителів з предметів: інформатика, математика, трудове навчання. Бібліотекар очолює РМО  бібліотекарів. Практичний психолог закладу є керівником РМО практичних психологів.

Творчий потенціал

Творчий потенціал закладу достатньо високий. Є необхідний матеріал і можливості вчителів закладу в створенні європейських клубів, Інтернет-клубів, «Школи - підприємництва», тощо. Заклад встановлює прямі зв'язки з міжнародними освітніми асоціаціями Польщі.

Гурткова робота

В закладі працюють гуртки за такими напрямами: основи веб-технологій, вокальний, Юні журналісти, Історичне краєзнавство, Юні екологи, Пішохідний туризм, Джура, різьба по дереву, волейбол.

Досягнення

На базі ліцею систематично проводяться засідання районних методичних об’єднань вчителів, проблемні семінари для керівників та заступників навчальних закладів району, обласні семінари. Заклад є опорним в районі з питань інформатизації освітнього простору та екологічного виховання.  Призерами районних та дипломантами обласних конкурсів були: Загоруйко Н.Я., вчитель початкових класів; Кізюрін В.А., вчитель математики та інформатики; Кізюріна О.В., вчитель математики та інформатики; Дворніченко О.В., вчитель географії; Садова О.О., вчитель української мови та літератури. Варто відмітити початки видавничої діяльності адміністрації та вчителів закладу.

З метою допомоги учням задовольнити їх професійні потреби (залучати та готувати сільську молодь до активної участі у соціальному та економічному житті сучасної України, допомагати їй розвивати навички, необхідні для забезпечення здорового способу життя, отримання роботи та становлення відповідальних громадян),  з травня 2005 року працювали  2 волонтери Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні Кевін Дам та Раян  ван Дінтер. Заклад бере участь в проектах Міжнародної підтримки демократії в Україні.

На базі закладу функціонує шкільне лісництво. Оскільське шкільне лісництво було створено одним з найперших в Україні. За свою сорокалітню діяльність воно було неодноразовим переможцем обласних, республіканських природоохоронних та професійних конкурсів і змагань. А в 2007, 2009, 2012, 2017 роках шкільне лісництво представляло Харківську область на І, ІІІ, ІV, ІХ Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв в м. Київ, м. Рівне та м. Івано-Франківськ. В 2015 р. команда Оскільського НВК зайняла ІІ місце на обласному етапі зльоту шкільних лісництв. В 2017 р. команда Оскільського НВК зайняла І місце на обласному етапі зльоту шкільних лісництв та гідно представляє Харківську область на Всеукраїнському зльоті у м.Житомир. З 2001 по 2017 р. студентами факультету лісового господарства ХНАУ ім. Докучаєва ставали 14 випускників школи, є вже аспіранти УкрНДІЛГ ім. Висоцького. За приблизними даними 329 випускників пов’язали своє життя з професією лісівника. При шкільному лісництві існує агітбригада «Веселка», яка займала призові місця на обласних фестивалях.

Наші юні туристи неодноразово ставали лауреатами та переможцями районних та обласних конкурсів туристичного напрямку. Чітко ознайомлені з правилами проведення краєзнавчих походів, дотримуються правил поведінки юних мандрівників.

Класні керівники вивчали та впроваджували в практику своєї роботи новітні виховні технології, такі як особистісно-зорієнтований підхід до виховання кожного учня класу, розвитку творчої активності, формування особистості через єдиний виховний колектив. Головним напрямком є виховання загальнолюдських цінностей на основі відродження національних традицій народу. Діє учнівська неполітична організація національно-патріотичного спрямування «ЗНАК», яка об’єднала учнів 5-11 класів. В закладі проведено багато загальношкільних заходів та свят, які не залишили байдужими значну кількість вихованців. Це і спортивні свята «Козацькі розваги» та «Веселі старти», конкурси малюнків і поробок до свята «Золота осінь», Свято  Гарбуза, День Матері, День Вчителя, Новорічні та Різдвяні свята, День Перемоги, День рідного села, Великодні свята, Масниця, Дні вшанування пам’яті жертв голодомору, Чорнобильської катастрофи, геноциду та голокосту, волонтерські проекти. Наші вихованці - учасники районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, змагань і фестивалів, де нерідко стають переможцями та дипломантами цих конкурсів.

Кращі учні беруть участь у захисті робіт в територіальному відділенні МАН, Міжнародному дитячому конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, в районному конкурсі «Кращий випускник початкової школи», заочному турі знавців географії та ін. У 2015 році учень 11 класу Загоруйко Назар під керівництвом вчителя Безкоровайної А.О. посів І місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт у МАН з історії України. У 2015-2017 роках учні закладу посідали призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

Близько 80% випускників закладу продовжують навчання в вишах.

Матеріально-технічне забезпечення, бібліотека, спортивна база, комп’ютери, харчування.

В закладі діють кабінети біології, математики, хімії, ЗВ, трудового навчання, 2 комп’ютерних класи та 11 класних кімнат, 7 мультимедійних установок, спортивна зала, спортивний майданчик, комбінована майстерня, їдальня, кабінет практичного психолога, бібліотека, яка налічує 4114 примірників навчальної та 12176 художньої літератури.

Заклад підключено до мережі Інтернет (швидкісне з'єднання).

Безкоштовно харчуються учні 1 – 4 класів (85 учнів). За кошти батьків харчується решта учнів.

Перспектива розвитку

Планується облаштування кабінету іноземних мов.

Директор Оскільського ліцею                                                  Н.Я.Загоруйко

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz