Понедельник, 18.06.2018, 10:08
Сайт Комунального закладу  
"Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області""
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Накази по руху учнів [14]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 52
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Файли » Накази директора НВК » Накази по руху учнів

Рішення педагогічної ради Оскільського ліцею від 24.05.2018 № 6
31.05.2018, 09:15

Рішення педагогічної ради Оскільського ліцею від 24.05.2018 № 6:

1. Перевести до 2 класу учнів 1 класу:

1. Борискін Роман Олександрович

2. Виноградова Анастасія Андріївна

3. Горбаченко Ілля Анатолійович

4. Гречко Ілля Євгенійович

5. Івлєва Варвара Володимирівна

6. Копійко Богдан Володимирович

7. Коротецький Данило Дмитрович

8. Кропівцев Олексій Олександрович

9. Кулікова Кароліна Олексіївна

10. Кучеренко Єлизавета Вікторівна

11. Ляшук Анна Сергіївна

12. Медвєдєва Софія Віталіївна

13. Новохатько Софія Олександрівна

14. Панченко Ангеліна Дмитрівна

15. Пліска Поліна Андріївна

16. Рєзнік Данило Андрійович

17. Хмель Павло Євгенійович

2.  Перевести до 2 класу учнів 1 класу Комарівської філії:

1. Кордиш Марія Юріївна

2. Піхуля Гліб Дмитрович

3. Шабаєв Вадим Костянтинович

3. Перевести до 3 класу учнів 2 класу:

1.  Бєлкіна Дарія Андріївна

2.  Волченко Максим Миколайович

3.  Зубровський Єгор Владиславович

4.  Карпенко Юрій Володимирович

5.  Костенко Андрій Юрійович

6.  Куліков Володимир Олексійович

7.  Ляшенко Антон Вікторович

8.  Мілашенко Ангеліна Олексіївна

9. Могилка Аліна Вікторівна

10. Морозова Віолетта Олександрівна

11. Похвалій Євгенія Андріївна

12. Садовий Кіріл Олегович

13. Святенко Денис Андрійович

14. Тютюнник Анастасія Сергіївна

15. Шерстюк Софія Русланівна

 

4. Перевести до 4-А класу учнів 3-А класу:

1. Абраменко Діана Артемівна

2. Аршава Богдан Юрійович

3. Булаєвська Вікторія Володимирівна

4. Виноградов Артем Владленович

5. Волкова Надія Олегівна

6. Гнилицький Денис Сергійович

7. Гундян Катерина Русланівна

8. Олішевський Серафім Олександрович

9. Похвалій Андрій Олександрович

10. Прокопенко Олександр Сергійович

11. Прокопенко Софія Сергіївна

12. Соколова Ксенія Олександрівна

13. Трощилова Олександра Іванівна

14. Федорченко Сергій Євгенійович

15. Чіпка Віта Олександрівна

 

5. Перевести до 4-Б класу учнів 3-Б класу:

1. Безкорса Лілія Андріївна

2. Виноградов Данило Андрійович

3. Гончаренко Євген Денисович

4. Гончаренко Катерина Денисівна

5. Горшков Богдан Андрійович

6. Динько Вячеслав Олександрович

7. Ліхно Аріна Андріївна

8. Магулаєва Аміна Камівна

9. Морозов Олександр Олексійович

10. Новіков Богдан Андрійович

11. Пліска Даніїл Андрійович

12. Свічкар Ельвіра Олексіївна

13. Швед Анна Романівна      

14. Швед Катерина Романівна

 

6.  Перевести до 4 класу учнів 3 класу Комарівської філії:

1. Заєць Артем Євгенійович

2. Кіт Єгор Андрійович

3. Кульпан Ярослав Олександрович

4. Шабаєв Михайло  Костянтинович

 

7. Перевести до 5 класу учнів 4 класу:

1. Безкорсий Артем Віталійович

2. Безкорсий Вадим Віталійович

3. Бєлкін Денис Андрійович

4. Білик Катерина Миколаївна

5. Вакуленко Софія Василівна

6. Віннік Софія Володимирівна

7. Дворніченко Максим Сергійович

8. Дегтярьов Ярослав Віталійович

9. Єремеєва Ангеліна Михайлівна

10. Кізюрін Олександр Віталійович

11. Марчук Анастасія Віталіївна

12. Немилостивий Микола Русланович

13. Ноздрачова Дар'я Іванівна

14. Папірний Ярослав Віталійович

15. Ритікова Анастасія Сергіївна

16. Товстокора Софія Павлівна

17. Толкачова Марина Олександрівна

18. Федорченко Назар Андрійович

19. Цимбалюк Аріадна Вікторівна

20. Шамайда Єлизавета Вячеславівна          

 

8. Перевести до 6 класу учнів 5 класу:

1. Бережний Ілля Владіславович

2. Білоножко Марина Євгеніївна

3. Гнилицька Ірина Сергіївна

4. Говтва Вікторія Сергіївна

5. Долгань Владислав Олександрович

6. Єфремов Олексій Олександрович

7. Заболоцька Катерина Володимирівна

8. Калюга Іван Васильович

9. Кибальник Богдан Олександрович

10. Кінаш Владислав Сергійович

11. Копань Володимир Сергійович

12. Кропівцев Роман Олександрович

13. Курицький Даніїл Миколайович

14. Максименко Михайло Сергійович

15. Могунова Катерина Сергіївна

16. Молочкова Софія Ігорівна

17. Новікова Катерина Андріївна

18. Ритіков Артем Сергійович

19. Сапок Таїсія Сергіївна

20. Федорченко Сергій Сергійович

 

9.  Перевести до 6 класу учнів 5 класу Комарівської філії:

1. Волкова Христина Олександрівна

2. Короткевич Максим Олександрович

3. Седюк Марина Ігорівна

4. Попов Максим Олександрович

5. Щербак Поліна Андріївна

 

10. Перевести до 7 класу учнів 6 класу:

1. Білик Даніїл Миколайович

2. Гумеч Тетяна Євгенівна

3. Дудченко Артем Андрійович

4. Забірник Денис Віталійович

5. Коваленко Анна Олександрівна

6. Коваль Денис Олександрович

7. Кравець Вікторія Олексіївна

8. Кучугура Марія Олександрівна

9. Марчук Віталій Сергійович

10. Морозова Єлизавета Олексіївна

11. Нальотов Дмітрій Андрійович

12. Науменко Богдан Олександрович

13. Петренко Богдан Сергійович

14. Прокопенко Анастасія Віталіївна

15. Субота Владислав Дмитрович

16. Черненко Юрій Юрійович

17. Шульга Максим Олексійович

 

11.  Перевести до 7 класу учнів 6 класу Комарівської філії:

1. Зорянська Катерина Сергіївна

2. Седюк Катерина Сергіївна

 

12. Перевести до 8 класу учнів 7 класу:

1. Бєлкін Артем Олександрович

2. Білоножко Сергій Євгенійович

3. Вишнякова Євгенія Анатоліївна

4. Вощана Анна Костянтинівна

5. Гришанова Олександра Сергіївна

6. Івлєв Нікіта Володимирович

7. Колісник Владислав Андрійович

8. Садовий Денис Олегович

9. Соловйов Сергій Андрійович

10. Солодовник Анжела Володимирівна

11. Таган Дар'я Артемівна

12. Федорченко Юлія Сергіївна

13. Шаровкін Максим Сергійович

 

13. Перевести до 9 класу учнів 8 класу:

1. Андрющенко Олександра Олександрівна

2. Бережна Ірина Владіславівна

3. Віннік Назар Володимирович

4. Вощана Аліна Сергіївна

5. Гнилицька Анастасія Анатоліївна

6. Грудка Ангеліна Сергіївна

7. Гундян Ірина Віталіївна

8. Дикань Артем Вікторович

9. Довженко Марія Олександрівна

10. Довженко Олександр Олександрович

11. Копійко Анжеліка Володимирівна

12. Костенко Максим Миколайович

13. Кремень Аліна Олександрівна

14. Кусайло Артем Ігорович

15. Лагоша Марія Сергіївна

16. Ляшенко Євгеній Вячеславович

17. Марчук Максим Віталійович

18. Романенко Богдан Сергійович

19. Смоляров Андрій Андрійович

20. Соловйова Олександра Андріївна

21. Таган Юлія Артемівна

 

14.  Перевести до 9 класу учнів 8 класу Комарівської філії:

1. Кіт Ірина Олександрівна

2. Любий Олег Артурович

3. Мирошниченко Максим Олександрович

4. Салюк Михайло Євгенійович

5. Трофімова Софія Володимирівна

 

15. Перевести до 11 класу учнів 10 класу:

1. Бізільов Ярослав Ігорович

2. Варібрус Марія Дементіївна

3. Костюченко Артем Олександрович

4. Косяченко Аліна Вікторівна

5. Малихіна Ганна Геннадіївна

6. Мирошниченко Денис Михайлович

7. Похвалій Каріна Андріївна

8. Самофалова Валерія Вікторівна

9. Тарнавський Андріан Олександрович

10. Федорченко Єлизавета Андріївна

11. Хмель Андрій Євгенійович

12. Шевченко Максим Ігорович

Категорія: Накази по руху учнів | Додав: chervony_oskil
Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Відділ освіти Ізюмської райдержадміністрації
  • РМО вчителів інформатики
  • Студенокський НВК
  • Капитолівський НВК
  • Бугаївський НВК

  •      МОНУ           ДНіО            ХАНО           Ізюмська РДА           Відділ освіти Ізюмської РДА           РМО вчителів інформатики           ХРЦОЯО     

    Комунальний заклад "Опорна школа "Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області""©2018